Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Bilişim Budur şirketi; notebook, temel bilgisayar malzemeleri, yazıcılar ve en çok tercih edilen yazılım sistemleri lisanslarını nihai tüketici ile buluşturmak üzere kuruldu. Kısa sürede büyüyen, müşteri ve ürün portföyünü arttıran Bilişim Budur şirketi, bilisimbudur.com  online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır.

Kalite fark yaratmaktır!

Müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre en uygun yazılım lisans çözümleri sunan bilisimbudur.com, Microsoft ve Adobe gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer verir. Geniş ürün yelpazesi ile hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunan markamız, satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalara imza atar.

Misyon ilkeleri,

bilisimbudur.com, yazılım sektörünün önde gelen online satış mağazası olmayı ve bunun için gereken insan kaynakları yatırımını yapmayı ilke haline getirmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerle sürekli güncellenen ve yenilenen bir yapıyla müşteri kitlesini çeşitlendirmeyi misyon ilkesi olarak benimsemiştir.

Vizyon ilkeleri,

 

bilisimbudur.com, sürekli yenilenen ve değişen yazılım dünyasının çizgisinde kendisini yenileyen ve marka bilinirliliğini artıran online mağaza olmayı vizyon ilkesi olarak kabul etmiştir. 

 

Orjinal Windows İşletim Sistemleri ve Tüm Yazılım Lisansları Hizmeti Veriyoruz.

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazaretesi - Cuma 09:00 19:00

Cumartesi - 10:00 - 17:00

Pazar: Kapalı

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.