Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Bilişim Budur şirketi; notebook, temel bilgisayar malzemeleri, yazıcılar ve en çok tercih edilen yazılım sistemleri lisanslarını nihai tüketici ile buluşturmak üzere kuruldu. Kısa sürede büyüyen, müşteri ve ürün portföyünü arttıran Bilişim Budur şirketi, bilisimbudur.com  online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır.

Kalite fark yaratmaktır!

Müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre en uygun yazılım lisans çözümleri sunan bilisimbudur.com, Microsoft ve Adobe gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer verir. Geniş ürün yelpazesi ile hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunan markamız, satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalara imza atar.

Misyon ilkeleri,

bilisimbudur.com, yazılım sektörünün önde gelen online satış mağazası olmayı ve bunun için gereken insan kaynakları yatırımını yapmayı ilke haline getirmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerle sürekli güncellenen ve yenilenen bir yapıyla müşteri kitlesini çeşitlendirmeyi misyon ilkesi olarak benimsemiştir.

Vizyon ilkeleri,

 

bilisimbudur.com, sürekli yenilenen ve değişen yazılım dünyasının çizgisinde kendisini yenileyen ve marka bilinirliliğini artıran online mağaza olmayı vizyon ilkesi olarak kabul etmiştir. 

 

Orjinal Windows İşletim Sistemleri ve Tüm Yazılım Lisansları Hizmeti Veriyoruz.

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazaretesi - Cuma 09:00 19:00

Cumartesi - 10:00 - 17:00

Pazar: Kapalı

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Seyranbağları Mah. incesu Cad. No: 48/B Çankaya - ANKARA

0850 241 12 98
destek@bilisimbudur.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.